ZWS100BAF-5/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS100BAF-5/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZWS100BAF-5/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: 1.ZWS100BAF-5/R.pdf2.ZWS100BAF-5/R.pdf3.ZWS100BAF-5/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 987 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Pranešimas
ZWS100BAF-5/R specifikacijos
Dalies numeris ZWS100BAF-5/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 987 pcs Duomenų lapas 1.ZWS100BAF-5/R.pdf2.ZWS100BAF-5/R.pdf3.ZWS100BAF-5/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Serija ZWS100BAF Galia (vatais) 100W
Kiti vardai ZWS100BAF-5R
ZWS100BAF5-R
ZWS100BAF5/R
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 265 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
ZWS100PF-15
ZWS100PF-15
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V6.7A
Sandelyje: 4691 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ZWS100BAF-5
ZWS100BAF-5
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 100W