ZWS100BAF-24/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS100BAF-24/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZWS100BAF-24/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 100W
Duomenų lapai: 1.ZWS100BAF-24/R.pdf2.ZWS100BAF-24/R.pdf3.ZWS100BAF-24/R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ZWS100BAF-24/R specifikacijos
Dalies numeris ZWS100BAF-24/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1056 pcs Duomenų lapas 1.ZWS100BAF-24/R.pdf2.ZWS100BAF-24/R.pdf3.ZWS100BAF-24/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Serija ZWS100BAF Galia (vatais) 100W
Kiti vardai ZWS100BAF-24R
ZWS100BAF24-R
ZWS100BAF24/R
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 265 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.3A
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ZWS100BAF-15/R
ZWS100BAF-15/R
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 100W
Sandelyje: 1127 pcs
parsisiųsti: ZWS100BAF-15/R.pdf
RFQ
ZWS100BAF-3/A
ZWS100BAF-3/A
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 1007 pcs
parsisiųsti: ZWS100BAF-3/A.pdf
RFQ
ZWS100BAF-24
ZWS100BAF-24
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 100W