RWS600B24/RFO
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS600B24/RFO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS600B24/RFO
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 600W
Duomenų lapai: 1.RWS600B24/RFO.pdf2.RWS600B24/RFO.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 394 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
  • Pranešimas
RWS600B24/RFO specifikacijos
Dalies numeris RWS600B24/RFO Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 394 pcs Duomenų lapas 1.RWS600B24/RFO.pdf2.RWS600B24/RFO.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Serija RWS-B Galia (vatais) 600W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Patvirtinimai CE