RWS1500B48/RFO
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS1500B48/RFO
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 1536W
Duomenų lapai: RWS1500B48/RFO.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 187 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 187 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RWS1500B48/RFO specifikacijos
Dalies numeris RWS1500B48/RFO Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 1536W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187 pcs Duomenų lapas RWS1500B48/RFO.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1500B/ME Galia (vatais) 1536W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 32A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 32A Patvirtinimai CE
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RWS1500B48/S
RWS1500B48/S
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 1536W
Sandelyje: 175 pcs
parsisiųsti: RWS1500B48/S.pdf
RFQ
RWS1500B48/FO
RWS1500B48/FO
Sandelyje: 206 pcs
parsisiųsti: RWS1500B48/FO.pdf
RFQ
RWS1500B48/RF
RWS1500B48/RF
Sandelyje: 196 pcs
parsisiųsti: RWS1500B48/RF.pdf
RWS1500B48/R
RWS1500B48/R
Sandelyje: 202 pcs
parsisiųsti: RWS1500B48/R.pdf
RWS150B15
RWS150B15
apibūdinimas: AC-DC 115-230VAC OUTPUT 12V 15A
Sandelyje: 1382 pcs
parsisiųsti: RWS150B15.pdf
RWS1500B48
RWS1500B48