RWS1500B36/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS1500B36/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 1512W
Duomenų lapai: RWS1500B36/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 215 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 215 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RWS1500B36/R specifikacijos
Dalies numeris RWS1500B36/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 1512W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215 pcs Duomenų lapas RWS1500B36/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1500B/ME Galia (vatais) 1512W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 42A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 42A Patvirtinimai CE
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RWS1500B36/ME
RWS1500B36/ME
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V 1512W
Sandelyje: 189 pcs
parsisiųsti: RWS1500B36/ME.pdf
RFQ
RWS1500B24/RFO
RWS1500B24/RFO
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 1512W
Sandelyje: 170 pcs
parsisiųsti: RWS1500B24/RFO.pdf
RFQ
RWS1500B36
RWS1500B36
Sandelyje: 222 pcs
parsisiųsti: RWS1500B36.pdf
RWS1500B36/S
RWS1500B36/S
Sandelyje: 208 pcs
parsisiųsti: RWS1500B36/S.pdf
RWS1500B24/S
RWS1500B24/S
Sandelyje: 187 pcs
parsisiųsti: RWS1500B24/S.pdf
RWS1500B36/RFO
RWS1500B36/RFO
Sandelyje: 192 pcs
parsisiųsti: RWS1500B36/RFO.pdf
RWS1500B36/CO2
RWS1500B36/CO2
Sandelyje: 162 pcs
parsisiųsti: RWS1500B36/CO2.pdf
RWS1500B36/RF
RWS1500B36/RF