RWS1500B12/R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS1500B12/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Duomenų lapai: RWS1500B12/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 200 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 200 pcs
  • Pranešimas
RWS1500B12/R specifikacijos
Dalies numeris RWS1500B12/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 1500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 200 pcs Duomenų lapas RWS1500B12/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1500B/ME Galia (vatais) 1500W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 125A Patvirtinimai CE
Susiję produktai
RWS100B5
RWS100B5
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 70W
Sandelyje: 1800 pcs
parsisiųsti: RWS100B5.pdf
RFQ
RWS1500B12
RWS1500B12
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 1500W