RWS1000B48/R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS1000B48/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Duomenų lapai: RWS1000B48/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 222 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
  • Pranešimas
RWS1000B48/R specifikacijos
Dalies numeris RWS1000B48/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 1008W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 222 pcs Duomenų lapas RWS1000B48/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.80" L x 5.00" W x 2.48" H (198.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1000B/ME Galia (vatais) 1008W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 21A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 21A Patvirtinimai CE
Susiję produktai
RWS100B12
RWS100B12
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 102W
Sandelyje: 1941 pcs
parsisiųsti: RWS100B12.pdf
RFQ
RWS1000B48
RWS1000B48
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 1008W