HWS100-5/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWS100-5/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: HWS100-5/R.pdf
  • Pranešimas
HWS100-5/R specifikacijos
Dalies numeris HWS100-5/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5544 pcs Duomenų lapas HWS100-5/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.30" L x 1.10" W x 3.23" H (160.0mm x 28.0mm x 82.0mm)
Serija HWS Galia (vatais) 100W
Kiti vardai HWS1005/R Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 20A Patvirtinimai CE