VLS252008ET-R47N-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252008ET-R47N-CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLS252008ET-R47N-CA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 1.2A 140 MOHM
Duomenų lapai: VLS252008ET-R47N-CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VLS252008ET-R47N-CA specifikacijos
Dalies numeris VLS252008ET-R47N-CA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 1.2A 140 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208719 pcs Duomenų lapas VLS252008ET-R47N-CA.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Ekranavimas Shielded
Serija VLS-E-CA Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 445-174145-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 140 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 140 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.2A
Dabartinis - sodrumas 1.65A