VLF252012MT-R47N-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLF252012MT-R47N-CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLF252012MT-R47N-CA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 1.89A 29 MOHM
Duomenų lapai: VLF252012MT-R47N-CA.pdf
  • Pranešimas
VLF252012MT-R47N-CA specifikacijos
Dalies numeris VLF252012MT-R47N-CA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 1.89A 29 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130894 pcs Duomenų lapas VLF252012MT-R47N-CA.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija VLF-M-CA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 445-174085-2
VLF252012MT-R47N-CA-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 470nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.45A 29 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 29 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.45A Dabartinis - sodrumas 2.1A