TFM201610GHM-R47MTAA
TDK CorporationTDK Corporation
TFM201610GHM-R47MTAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFM201610GHM-R47MTAA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 3.9A 41 MOHM SMD
Duomenų lapai: TFM201610GHM-R47MTAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TFM201610GHM-R47MTAA specifikacijos
Dalies numeris TFM201610GHM-R47MTAA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 3.9A 41 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216584 pcs Duomenų lapas TFM201610GHM-R47MTAA.pdf
Įveskite Thin Film Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija TFM-GHM
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 445-173100-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 470nH Shielded Thin Film Inductor 3.9A 41 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 41 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.9A
Dabartinis - sodrumas 4.7A