SPM3012T-R47M-CA02
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3012T-R47M-CA02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPM3012T-R47M-CA02
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 4.5A 34.8 MOHM
Duomenų lapai: SPM3012T-R47M-CA02.pdf
  • Pranešimas
SPM3012T-R47M-CA02 specifikacijos
Dalies numeris SPM3012T-R47M-CA02 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 4.5A 34.8 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78309 pcs Duomenų lapas SPM3012T-R47M-CA02.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija SPM-LR
Reitingai - Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Metal
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 34.8 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 34.8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.5A Dabartinis - sodrumas 7.3A