SPM10054T-R68M-HZ
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10054T-R68M-HZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPM10054T-R68M-HZ
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 680NH 32A 2.09MOHM SMD
Duomenų lapai: SPM10054T-R68M-HZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SPM10054T-R68M-HZ specifikacijos
Dalies numeris SPM10054T-R68M-HZ Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 680NH 32A 2.09MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46010 pcs Duomenų lapas SPM10054T-R68M-HZ.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija SPM-HZ
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 445-180244-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 680nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.213" (5.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 680nH Shielded Wirewound Inductor 32A 2.09 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2.09 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 32A Dabartinis - sodrumas 21.7A