SPM10040T-R47M-HZ
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040T-R47M-HZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPM10040T-R47M-HZ
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 33A 1.91MOHM SMD
Duomenų lapai: SPM10040T-R47M-HZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SPM10040T-R47M-HZ specifikacijos
Dalies numeris SPM10040T-R47M-HZ Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 33A 1.91MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76730 pcs Duomenų lapas SPM10040T-R47M-HZ.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija SPM-HZ
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 445-180232-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 33A 1.91 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.91 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 33A Dabartinis - sodrumas 24.9A