NLV25T-R18J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLV25T-R18J-PFD
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM
Duomenų lapai: NLV25T-R18J-PFD.pdf
  • Pranešimas
NLV25T-R18J-PFD specifikacijos
Dalies numeris NLV25T-R18J-PFD Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 563038 pcs Duomenų lapas NLV25T-R18J-PFD.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLV-PFD
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 180nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 500MHz Išsamus aprašymas 180nH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 400 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 400 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 460mA