NLHV25T-R82J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLHV25T-R82J-PF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLHV25T-R82J-PF
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 820NH 280MA 1.05 OHM
Duomenų lapai: NLHV25T-R82J-PF.pdf
  • Pranešimas
NLHV25T-R82J-PF specifikacijos
Dalies numeris NLHV25T-R82J-PF Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 820NH 280MA 1.05 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4127 pcs Duomenų lapas NLHV25T-R82J-PF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLHV
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 445-3641-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz Induktyvumas 820nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 120MHz
Išsamus aprašymas 820nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 1.05 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.05 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 280mA Dabartinis - sodrumas -