NLCV32T-R10M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R10M-EFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLCV32T-R10M-EFR
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100NH 2.85A 24 MOHM
Duomenų lapai: NLCV32T-R10M-EFR.pdf
  • Pranešimas
NLCV32T-R10M-EFR specifikacijos
Dalies numeris NLCV32T-R10M-EFR Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100NH 2.85A 24 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 842683 pcs Duomenų lapas NLCV32T-R10M-EFR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLCV-EF
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 445-16407-2
NLCV32T-R10M-EFR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 100nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 800MHz Išsamus aprašymas 100nH Unshielded Wirewound Inductor 2.85A 24 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 24 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.85A