MMZ2012D800BT000
TDK CorporationTDK Corporation
MMZ2012D800BT000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMZ2012D800BT000
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Duomenų lapai: 1.MMZ2012D800BT000.pdf2.MMZ2012D800BT000.pdf
  • Pranešimas
MMZ2012D800BT000 specifikacijos
Dalies numeris MMZ2012D800BT000 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3501678 pcs Duomenų lapas 1.MMZ2012D800BT000.pdf2.MMZ2012D800BT000.pdf
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MMZ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 445-2187-2
MMZ2012D800B
MMZ2012D800B-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 80 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.041" (1.05mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 300 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 500mA