MLZ2012N1R5LT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012N1R5LT000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLZ2012N1R5LT000
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 900MA 100 MOHM
Duomenų lapai: MLZ2012N1R5LT000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MLZ2012N1R5LT000 specifikacijos
Dalies numeris MLZ2012N1R5LT000 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 900MA 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1156975 pcs Duomenų lapas MLZ2012N1R5LT000.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLZ
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-6757-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2MHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 140MHz Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Multilayer Inductor 900mA 130 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 130 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 900mA
Dabartinis - sodrumas 190mA