MLZ2012A3R3WTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012A3R3WTD25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLZ2012A3R3WTD25
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 450MA 442 MOHM
Duomenų lapai: MLZ2012A3R3WTD25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MLZ2012A3R3WTD25 specifikacijos
Dalies numeris MLZ2012A3R3WTD25 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 450MA 442 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 898516 pcs Duomenų lapas MLZ2012A3R3WTD25.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLZ
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-16375-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 450mA 442 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 442 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 450mA
Dabartinis - sodrumas 200mA