MLZ2012A1R0WT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012A1R0WT000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLZ2012A1R0WT000
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 900MA 100 MOHM SMD
Duomenų lapai: MLZ2012A1R0WT000.pdf
  • Pranešimas
MLZ2012A1R0WT000 specifikacijos
Dalies numeris MLZ2012A1R0WT000 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 1UH 900MA 100 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1817488 pcs Duomenų lapas MLZ2012A1R0WT000.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLZ
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-6391-2
MLZ2012A1R0W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 160MHz Išsamus aprašymas 1µH Shielded Multilayer Inductor 900mA 130 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 130 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 900mA
Dabartinis - sodrumas 280mA