MLF2012C680MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C680MT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLF2012C680MT
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD
Duomenų lapai: MLF2012C680MT.pdf
  • Pranešimas
MLF2012C680MT specifikacijos
Dalies numeris MLF2012C680MT Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1021856 pcs Duomenų lapas MLF2012C680MT.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLF
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 1MHz
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 9MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 68µH Shielded Multilayer Inductor 2mA 2.9 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) 2.9 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 2mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MLF2012C820KTD25
MLF2012C820KTD25
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD
Sandelyje: 555077 pcs
parsisiųsti: MLF2012C820KTD25.pdf
RFQ
MLF2012C680KT000
MLF2012C680KT000
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD
Sandelyje: 1229566 pcs
parsisiųsti: MLF2012C680KT000.pdf
RFQ
MLF2012C680MT000
MLF2012C680MT000
parsisiųsti: MLF2012C680MT000.pdf
MLF2012C680KTD25
MLF2012C680KTD25
parsisiųsti: MLF2012C680KTD25.pdf
MLF2012C680MTD25
MLF2012C680MTD25