MLF2012A2R7M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A2R7M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLF2012A2R7M
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM
Duomenų lapai: MLF2012A2R7M.pdf
  • Pranešimas
MLF2012A2R7M specifikacijos
Dalies numeris MLF2012A2R7M Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1452244 pcs Duomenų lapas MLF2012A2R7M.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLF
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-8971-2
MLF2012A2R7M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz Išsamus aprašymas 2.7µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 550 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 550 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 50mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MLF2012A2R7KT000
MLF2012A2R7KT000
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM
Sandelyje: 719552 pcs
parsisiųsti: MLF2012A2R7KT000.pdf
RFQ
MLF2012A2R7JT000
MLF2012A2R7JT000
Gamintojai: TDK Corporation
Sandelyje: 700165 pcs
parsisiųsti: MLF2012A2R7JT000.pdf
RFQ
MLF2012A2R7MTD25
MLF2012A2R7MTD25