MLF2012A2R2M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A2R2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLF2012A2R2M
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 50MA 500 MOHM
Duomenų lapai: MLF2012A2R2M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MLF2012A2R2M specifikacijos
Dalies numeris MLF2012A2R2M Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 50MA 500 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 898125 pcs Duomenų lapas MLF2012A2R2M.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLF
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-8970-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 50mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MLF2012A2R2MTD25
MLF2012A2R2MTD25
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 50MA 500 MOHM
Sandelyje: 784103 pcs
parsisiųsti: MLF2012A2R2MTD25.pdf
RFQ
MLF2012A2R2MT
MLF2012A2R2MT
Gamintojai: TDK Corporation