MLF1608DR82K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR82K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLF1608DR82K
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 820NH 70MA 1.4 OHM SMD
Duomenų lapai: MLF1608DR82K.pdf
  • Pranešimas
MLF1608DR82K specifikacijos
Dalies numeris MLF1608DR82K Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 820NH 70MA 1.4 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1033181 pcs Duomenų lapas MLF1608DR82K.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLF
Reitingai - Q @ Freq 15 @ 25MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 820nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 130MHz
Išsamus aprašymas 820nH Shielded Multilayer Inductor 70mA 1.4 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 1.4 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 70mA Dabartinis - sodrumas -