MHQ1005PR15GT000
TDK CorporationTDK Corporation
MHQ1005PR15GT000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MHQ1005PR15GT000
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150NH 110MA 9 OHM SMD
Duomenų lapai: MHQ1005PR15GT000.pdf
  • Pranešimas
MHQ1005PR15GT000 specifikacijos
Dalies numeris MHQ1005PR15GT000 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150NH 110MA 9 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 710720 pcs Duomenų lapas MHQ1005PR15GT000.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas 1006 (0402) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MHQ-P
Reitingai - Q @ Freq 22 @ 250MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic, Non-Magnetic
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz Induktyvumas 150nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 800MHz
Išsamus aprašymas 150nH Unshielded Multilayer Inductor 110mA 3 Ohm Max 0402 (1006 Metric) DC rezistorius (DCR) 3 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 110mA Dabartinis - sodrumas -