MEM2012V151RT
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012V151RT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MEM2012V151RT
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FILTER LC(PI) 150MHZ SMD
Duomenų lapai: MEM2012V151RT.pdf
  • Pranešimas
MEM2012V151RT specifikacijos
Dalies numeris MEM2012V151RT Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FILTER LC(PI) 150MHZ SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 287025 pcs Duomenų lapas MEM2012V151RT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Vertybės -
Įveskite Low Pass Technologija LC (Pi)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija MEM
Atsparumas - kanalas (omai) - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.039" (1.00mm)
Filtruoti užsakymą 5th ESD apsauga No
Išsamus aprašymas LC (Pi) EMI Filter 5th Order Low Pass 1 Channel 100mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Dabartinis 100mA
Centras / atmetimo dažnis 150MHz (Cutoff) Švelninimo vertė 20dB @ 250MHz ~ 2GHz