MEM2012SC220
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012SC220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MEM2012SC220
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FILTER LC(T) 22PF SMD
Duomenų lapai: MEM2012SC220.pdf
  • Pranešimas
MEM2012SC220 specifikacijos
Dalies numeris MEM2012SC220 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FILTER LC(T) 22PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 348233 pcs Duomenų lapas MEM2012SC220.pdf
Įtampa - Įvertinta 12V Vertybės C = 22pF
Įveskite Low Pass Technologija LC (T-Type)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MEM
Atsparumas - kanalas (omai) 0.15 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Kiti vardai 445-9350-2
MEM2012SC220T001
MEM2012SC220T001-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.037" (0.95mm) Filtruoti užsakymą 3rd
ESD apsauga No Išsamus aprašymas LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 22pF 1A 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Dabartinis 1A Centras / atmetimo dažnis -