CS85-B2GA331KYGS
TDK CorporationTDK Corporation
CS85-B2GA331KYGS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS85-B2GA331KYGS
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: CS85-B2GA331KYGS.pdf
  • Pranešimas
CS85-B2GA331KYGS specifikacijos
Dalies numeris CS85-B2GA331KYGS Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4613 pcs Duomenų lapas CS85-B2GA331KYGS.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas B
Dydis / Matmenys 0.335" Dia (8.50mm) Serija CS
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc Talpa 330pF