CS70-B2GA331KAVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS70-B2GA331KAVKA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CS70-B2GA331KAVKA.pdf2.CS70-B2GA331KAVKA.pdf
  • Pranešimas
CS70-B2GA331KAVKA specifikacijos
Dalies numeris CS70-B2GA331KAVKA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 189049 pcs Duomenų lapas 1.CS70-B2GA331KAVKA.pdf2.CS70-B2GA331KAVKA.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas B
Dydis / Matmenys 0.295" Dia (7.50mm) Serija CS
Reitingai AEC-Q200, X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±10% 300V Ceramic Capacitor B Radial, Disc
Talpa 330pF Programos Safety, Automotive