CS45SL2GA470JYNKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS45SL2GA470JYNKA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS45SL2GA470JYNKA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 440VAC SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.CS45SL2GA470JYNKA.pdf2.CS45SL2GA470JYNKA.pdf
  • Pranešimas
CS45SL2GA470JYNKA specifikacijos
Dalies numeris CS45SL2GA470JYNKA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 47PF 440VAC SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 594749 pcs Duomenų lapas 1.CS45SL2GA470JYNKA.pdf2.CS45SL2GA470JYNKA.pdf
Įtampa - Įvertinta 440VAC Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija CS
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 445-15849
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Talpa 47pF