CS45SL2GA150JYNKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS45SL2GA150JYNKA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS45SL2GA150JYNKA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 440VAC SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.CS45SL2GA150JYNKA.pdf2.CS45SL2GA150JYNKA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CS45SL2GA150JYNKA specifikacijos
Dalies numeris CS45SL2GA150JYNKA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 15PF 440VAC SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 735493 pcs Duomenų lapas 1.CS45SL2GA150JYNKA.pdf2.CS45SL2GA150JYNKA.pdf
Įtampa - Įvertinta 440VAC Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija CS
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 445-15846
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Talpa 15pF