CS45SL2GA100JYGKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS45SL2GA100JYGKA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 300V SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.CS45SL2GA100JYGKA.pdf2.CS45SL2GA100JYGKA.pdf
  • Pranešimas
CS45SL2GA100JYGKA specifikacijos
Dalies numeris CS45SL2GA100JYGKA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 10PF 300V SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 585618 pcs Duomenų lapas 1.CS45SL2GA100JYGKA.pdf2.CS45SL2GA100JYGKA.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija CS
Reitingai AEC-Q200, X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10pF ±5% 300V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Talpa 10pF Programos Safety, Automotive