CLF6045T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045T-331M-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLF6045T-331M-D
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
Duomenų lapai: CLF6045T-331M-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CLF6045T-331M-D specifikacijos
Dalies numeris CLF6045T-331M-D Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93032 pcs Duomenų lapas CLF6045T-331M-D.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija CLF-D
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 445-15135-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.164 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.164 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 440mA Dabartinis - sodrumas 350mA