CLF10040T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLF10040T-331M-D
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM
Duomenų lapai: CLF10040T-331M-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
CLF10040T-331M-D specifikacijos
Dalies numeris CLF10040T-331M-D Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84482 pcs Duomenų lapas CLF10040T-331M-D.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm) Ekranavimas Shielded
Serija CLF-D Reitingai AEC-Q200
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 445-9608-2
CLF10040T331MD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.161" (4.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 1.032 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.032 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 530mA
Dabartinis - sodrumas 700mA