CK45-R3FD222K-VRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3FD222K-VRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 3KV RADIAL
Duomenų lapai: CK45-R3FD222K-VRA.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3FD222K-VRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3FD222K-VRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 2200PF 3KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 197356 pcs Duomenų lapas CK45-R3FD222K-VRA.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.650" Dia (16.50mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.807" (20.50mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Talpa 2200pF Programos General Purpose