CK45-R3AD121K-NR
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3AD121K-NR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3AD121K-NR
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 120PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: CK45-R3AD121K-NR.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3AD121K-NR specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3AD121K-NR Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 120PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5924 pcs Duomenų lapas CK45-R3AD121K-NR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 445-2714
CK45R3AD121KNR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Talpa 120pF Programos General Purpose