CD45SL2GA100JYNKA
TDK CorporationTDK Corporation
CD45SL2GA100JYNKA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD45SL2GA100JYNKA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.CD45SL2GA100JYNKA.pdf2.CD45SL2GA100JYNKA.pdf3.CD45SL2GA100JYNKA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD45SL2GA100JYNKA specifikacijos
Dalies numeris CD45SL2GA100JYNKA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 440VAC Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija CD
Reitingai X1, Y1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 445-15828
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Talpa 10pF