C1005JB1H331M050BA
TDK CorporationTDK Corporation
C1005JB1H331M050BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1005JB1H331M050BA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V JB 0402
  • Pranešimas
C1005JB1H331M050BA specifikacijos
Dalies numeris C1005JB1H331M050BA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V JB 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 445-10995-2
C1005JB1H331MT000F
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor JB 0402 (1005 Metric)
Talpa 330pF Programos General Purpose