C0603JB1E331M030BA
TDK CorporationTDK Corporation
C0603JB1E331M030BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603JB1E331M030BA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 25V JB 0201
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0603JB1E331M030BA specifikacijos
Dalies numeris C0603JB1E331M030BA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 25V JB 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 445-10796-6
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor JB 0201 (0603 Metric)
Talpa 330pF Programos General Purpose