RT0816P-102-M
SusumuSusumu
RT0816P-102-M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0816P-102-M
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 1K OHM 20% 1/16W 0603
Duomenų lapai: RT0816P-102-M.pdf
  • Pranešimas
RT0816P-102-M specifikacijos
Dalies numeris RT0816P-102-M Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 1K OHM 20% 1/16W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 380955 pcs Duomenų lapas RT0816P-102-M.pdf
Tolerancija ±20% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 kOhms ±20% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film