RR0306P-331-D
SusumuSusumu
RR0306P-331-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RR0306P-331-D
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 330 OHM 0.5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: RR0306P-331-D.pdf
  • Pranešimas
RR0306P-331-D specifikacijos
Dalies numeris RR0306P-331-D Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 330 OHM 0.5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2089568 pcs Duomenų lapas RR0306P-331-D.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RR Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 Ohms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film