RL3264R-2R70-F
SusumuSusumu
RL3264R-2R70-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL3264R-2R70-F
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 2.7 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.RL3264R-2R70-F.pdf2.RL3264R-2R70-F.pdf
  • Pranešimas
RL3264R-2R70-F specifikacijos
Dalies numeris RL3264R-2R70-F Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 2.7 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4285 pcs Duomenų lapas 1.RL3264R-2R70-F.pdf2.RL3264R-2R70-F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija RL Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RL3264R2R70F
RL32R2.7FCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film