RL0816T-R012-F
SusumuSusumu
RL0816T-R012-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL0816T-R012-F
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.012 OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: RL0816T-R012-F.pdf
  • Pranešimas
RL0816T-R012-F specifikacijos
Dalies numeris RL0816T-R012-F Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.012 OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1060731 pcs Duomenų lapas RL0816T-R012-F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Atsparumas 12 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 408-1405-2
RL0816TR012F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 12 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Kompozicija Thin Film