RG2012V-752-B-T5
SusumuSusumu
RG2012V-752-B-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RG2012V-752-B-T5
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RG2012V-752-B-T5.pdf
  • Pranešimas
RG2012V-752-B-T5 specifikacijos
Dalies numeris RG2012V-752-B-T5 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70789 pcs Duomenų lapas RG2012V-752-B-T5.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RG Atsparumas 7.5 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film