RG2012V-182-P-T1
SusumuSusumu
RG2012V-182-P-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RG2012V-182-P-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 1.8K OHM 0.02% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RG2012V-182-P-T1.pdf
  • Pranešimas
RG2012V-182-P-T1 specifikacijos
Dalies numeris RG2012V-182-P-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 1.8K OHM 0.02% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103755 pcs Duomenų lapas RG2012V-182-P-T1.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RG
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai RG2012V1.8KPTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas RG2012V-182-P-T1 Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 1.8k Ohm ±0.02% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.02%
apibūdinimas RES SMD 1.8K OHM 0.02% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thin Film