KRL7638-C-R022-F-T1
SusumuSusumu
KRL7638-C-R022-F-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL7638-C-R022-F-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.022 OHM 3W 3015 WIDE
Duomenų lapai: 1.KRL7638-C-R022-F-T1.pdf2.KRL7638-C-R022-F-T1.pdf
  • Pranešimas
KRL7638-C-R022-F-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL7638-C-R022-F-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.022 OHM 3W 3015 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92871 pcs Duomenų lapas 1.KRL7638-C-R022-F-T1.pdf2.KRL7638-C-R022-F-T1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 7638 Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Serija KRL Atsparumas 22 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Kiti vardai KRL76C.022TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil