KRL6432E-M-R001-J-T1
SusumuSusumu
Susumu
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL6432E-M-R001-J-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 3W 2512 WIDE
Duomenų lapai: 1.KRL6432E-M-R001-J-T1.pdf2.KRL6432E-M-R001-J-T1.pdf
  • Pranešimas
KRL6432E-M-R001-J-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL6432E-M-R001-J-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.001 OHM 3W 2512 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199039 pcs Duomenų lapas 1.KRL6432E-M-R001-J-T1.pdf2.KRL6432E-M-R001-J-T1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6432 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Serija KRL Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Kiti vardai 408-1611-2
KRL6432EMR001JT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil