KRL3216T4A-M-R033-F-T1
SusumuSusumu
KRL3216T4A-M-R033-F-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL3216T4A-M-R033-F-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 1W 1206 WIDE
Duomenų lapai: KRL3216T4A-M-R033-F-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KRL3216T4A-M-R033-F-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL3216T4A-M-R033-F-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.033 OHM 1W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120637 pcs Duomenų lapas KRL3216T4A-M-R033-F-T1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±35ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija KRL Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Kiti vardai 408-1977-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil