KRL3216T4-M-R100-F-T1
SusumuSusumu
KRL3216T4-M-R100-F-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL3216T4-M-R100-F-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE
Duomenų lapai: KRL3216T4-M-R100-F-T1.pdf
  • Pranešimas
KRL3216T4-M-R100-F-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL3216T4-M-R100-F-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76271 pcs Duomenų lapas KRL3216T4-M-R100-F-T1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija KRL Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil